Home
Blog
Bestemmingen
Marokko wil strandtoerisme ontwikkelen in de Sahara

Marokko wil strandtoerisme ontwikkelen in de Sahara

op 15 december 2010
1 minuut leestijd
Marokko wil strandtoerisme ontwikkelen in de Sahara

Marokko is vastberaden het strandtoerisme te ontwikkelen in de Sahara.

Marokko is vastberaden het strandtoerisme te ontwikkelen in de Sahara. "De ontwikkeling van het strandtoerisme in Sahara is een van de prioriteiten in de strategische toeristische ontwikkeling" tegen 2020, zei de Marokkaanse minister van Toerisme gisteren.

"Net als Canarische Eilanden"
Het toerisme in de Sahara, inclusief de Westelijke Sahara, heeft een grote toekomst voor zich, zei minister Yassir Zénagui tijdens een werkbezoek aan de werf van een toeristische site nabij Tan Tan, aan de Atlantische Oceaan.

Volgens de minister dienen Spanje en de Canarische Eilanden als voorbeelden.

Wellicht kunt je dus binnenkort bij een rondreis Marokko op een kameel naar je strandstoel!

Top reizen naar Marokko

Trein rondreis Andalusië &Marokko

Trein rondreis Andalusië &Marokko

17 dagen
Groepsrondreis
Wandelreis
Met de trein reizen we door Andalusië, bakermat van de Berberse cultuur.Op weg naar Afrika zie je de invloeden van de Berbercultuur, zoals in Granada, met als hoogtepunt het verblijf in de Touda Ecolodge. Per boot bereiken we de poort van Afrika naar het prachtige Marokko met zijn sprookjesachtige koningssteden met talloze paleizen, moskeeën, medina’s en soeks.  steden Fez en Marrakesh zijn meer dan de moeite waard voor een bezoek. De Bouguemez vallei wordt door velen gezien als de mooiste vallei van Marokko.Vanuit een comfortabele ecologische lodge in de Bouguemez vallei in het Atlasgebergte kun je al wandelend genieten van de verbazingwekkende natuur en ontmoetingen met de authentieke dorpen en gastvrije bevolking op het platteland. Een fantastische reis voor mensen die houden van de combi natuur en cultuur en en voor degenen die de reis naar de bestemming als vakantie beschouwen. Zowel Andalusië als Marokko staan garant voor een unieke belevenis van een grandioze, fascinerende cultuur en natuur. De wandelingen vertrekken dagelijks vanuit de ecolodge en worden begeleid door een Marokkaanse en Nederlandse gids. Je keert iedere dag terug naar het verblijf in Zawyat Oulmi, voor een heerlijk diner en een fijn bed.Na een week worden we via een mooie route door het gebergte teruggebracht naar Marrakesh. Vanaf Marrakesh vlieg je terug naar Nederland. Vanaf Marrakesh kun je per trein en boot via een gedeeltelijk andere route terug naar Rotterdam, met een overnachting in Tavira en in Barcelona.
Marrakesh, Fès, Atlasgebergte, Granada, Bouguemez vallei, Zawyat Oulmi, Tavira, Barcelona

Reisorganisaties met reizen naar Marokko

Beoordelingen van Marokko

Lees hier ervaringen en beoordelingen van onze bezoekers.
Natuur & omgeving
8.4
Cultuur
8.6
Stranden
7.2
Steden
8.4
Eten & drinken
8.1
Activiteiten
8.1